Детальніше про місто Буча

У Бучі відбулося відкриття Дитячої футбольної академії

23 вересня у Бучі відбулося відкриття Дитячої футбольної академії «Меліоратор». Усі охочі мали змогу прийняти участь у першому відкритому тренуванні та записатися до футбольної академії.

Про це повідомляє видання bucha.com.ua.

З вітальним словом до всіх присутніх на урочистій церемонії звернувся голова Бучанської міської ради Анатолій Федорук:

– Вітаю шановне спортивне футбольне товариство на центральній арені м. Буча. Надзвичайно приємно, що ми з Вами присутні під час такої історичної миті – перше відкрите тренування футбольної академії, яке відбудеться вже за кілька хвилин.

У Бучі відбулося відкриття Дитячої футбольної академії

– Хочу зауважити, що академія розпочинає свою діяльність не лише у місті Буча, а в об’єднаній територіальній громаді. Сьогоднішній відкритий тренувальний урок проводиться з метою заохочення і залучення, а далі такі уроки будуть проводитися у кожному населеному пункту Бучанскьої об’єднаної територіальної громади.

Тож я щиро вірю, що той позитивний поштовх, який Ви робити сьогодні матиме своє логічне, добре продовження, тому що тренерський склад дуже досвідчений. Хочу подякувати всім, хто долучився до цієї роботи.

У Бучі відбулося відкриття Дитячої футбольної академії

Тренувати юні спортивні таланти будуть справжні зірки українського футболу під головуванням Олександра Алієва.

 Мені було дуже приємно, коли я отримав пропозицію щодо відкриття у Бучі футбольної академії – розказав Олександр Алієв, – Я бачу як розвивається це місто, я довіряю Вашому меру Анатолію Петровичу і тому з радістю відгукнувся на цю пропозицію. Діти – це наше майбутнє, і я хочу щоб на цьому футбольному полі росли справжні зірки українського футболу. Всіх зі святом, в добру путь!

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Мітки:
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: