Детальніше про місто Буча

За спалення листя будуть накладатися штрафи

За спалення листя на території та околицях міста будуть накладатися грошові штрафи.

Про це повідомляє Бучанська міська рада на своїй сторінці у Facebook.

Згідно ст. 77-1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за спалювання сміття, залишків рослинності та опалого листя накладаються штрафи: – на громадян розміром від 170 до 340 грн., на посадових осіб – від 850 до 1190 грн.

Нагадаємо, що коли горить листя, сміття, пластик з димом у навколишнє середовище виділяються токсичні речовини. Дим містить пари та тверді часточки, які залишаються у повітрі на довгий час у завислому стані. Ці часточки та токсичні гази шкідливо впливають на здоров’я населення, в результаті чого виникають подразнення очей, носової порожнини, труднощі з диханням, кашель та головний біль

Хочеться ,щоб усі жителі міста не були байдужими як до довкілля, так і до власного здоров’я і тому звертаємось з проханням не спалювати суху рослинність, а облаштовувати компостні ями на своїх присадибних ділянках, а також пакувати її у мішки або пакети, та відносити при можливості до майданчиків збору ТПВ, або виставляти біля свого будинку, щоб працівники комунальних служб міста мали змогу їх забрати та утилізувати.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: