Детальніше про місто Буча

За спалення листя будуть накладатися штрафи

14 Вересня 18:59 301 0

За спалення листя на території та околицях міста будуть накладатися грошові штрафи.

Про це повідомляє Бучанська міська рада на своїй сторінці у Facebook.

Згідно ст. 77-1 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за спалювання сміття, залишків рослинності та опалого листя накладаються штрафи: – на громадян розміром від 170 до 340 грн., на посадових осіб – від 850 до 1190 грн.

Нагадаємо, що коли горить листя, сміття, пластик з димом у навколишнє середовище виділяються токсичні речовини. Дим містить пари та тверді часточки, які залишаються у повітрі на довгий час у завислому стані. Ці часточки та токсичні гази шкідливо впливають на здоров’я населення, в результаті чого виникають подразнення очей, носової порожнини, труднощі з диханням, кашель та головний біль

Хочеться ,щоб усі жителі міста не були байдужими як до довкілля, так і до власного здоров’я і тому звертаємось з проханням не спалювати суху рослинність, а облаштовувати компостні ями на своїх присадибних ділянках, а також пакувати її у мішки або пакети, та відносити при можливості до майданчиків збору ТПВ, або виставляти біля свого будинку, щоб працівники комунальних служб міста мали змогу їх забрати та утилізувати.

Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: