Детальніше про місто Буча

В Бучі зняли іронічну рекламу для популярної онлайн-гри World of Tanks

Компанія Wargaming, яка розробила популярну онлайн-гру World of Tanks, представила європейським глядачам два нові рекламні ролики. Обидва були зняті в місті Буча Київської області.

Розробку нових рекламних роликів World of Tanks взяла на себе китайська компанія Wanda Production, українським партнером якої стала Radioactive Films. Компанія раніше працювала над рекламою для Apple, зйомки якої проводилися на залізничному вокзалі Києва, повідомляє Інформатор з посиланням на Wargaming.

Дія першого ролика World of Tanks відбувається на заправці компанії UPG. Власник танка Т-34-85, заправляючи величезний бензобак, з сумом дивиться на підсумкову вартість палива.

Другий ролик розповідає про проблеми з паркуванням танка, викликаних габаритами бронемашини. Танк ніяк не міг проїхати через шлагбаум.

Українські розробники зіткнулися з проблемою пошуку робочого Т-34-85 для рекламних роликів. Коли бронемашина була знайдена, самі зйомки зайняли всього 14 годин. Рекламна кампанія зі знятими в Україні роликами буде проходити до 15 лютого 2018 року в 10 країнах Європи.

Влада Єгорова

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: