Детальніше про місто Буча

В Бучі побудують два шляхопроводи тунельного типу під залізничними коліями

Упродовж двох років ( 2017 – 2019) у місті реалізовуватиметься проект з будівництва одразу двох шляхопроводів тунельного типу під залізничними коліями – автомобільного і пішохідного.

Про це повідомляє MyBucha з посиланням на прес-службу Бучанської ради.

“Безпека мешканців і зручність для автомобілістів, які втрачають час на переїзді – ось ці дві важливі проблеми будуть вирішені після введення в експлуатацію двох підземних об’єктів”,- зазначив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Наразі відбулася перша робоча зустріч, на якій і було прийнято стратегічне рішення про будівництво двох шляхопроводів. Це зроблено для зручності пішоходів, насамперед, людей на візках.

Для реалізації проектів планується залучити кошти бюджетів усіх рівнів, а також іноземні інвестиції.

Зауважимо, що вже визначилися із місцем для пішохідного тунелю – він буде сполучений із привокзальною площею та виходом на платформу. Передбачається, що там будуть розміщені торгові центри.

Передбачено проведення геологічних робіт найближчим часом, отримання технічних завдань від залізниці для розробки креслень і карт.

Як зазначили під час зустрічі представники ДП « Український науково – дослідний і проектно – конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів», на виготовлення документації потрібно не менше 5 місяців. А це значить, що місто на умовах співфінансування зможе подати дані проекти до обласного і державного бюджетів вже наприкінці року.

Довжина автомобільного тунелю становитиме трохи більше 100 метрів, а висота – понад 5 метрів. Висота пішохідного – удвічі менша.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: