Детальніше про місто Буча

«Укрзалізниця» дозволила будівництво в Бучі підземного переходу через колії

ПАТ «Укрзалізниця» надала погодження на проведення проектних і будівельних робіт щодо реалізації масштабного інфраструктурного об’єкту у місті Буча з будівництва підземного переходу через колії.

Про це, 2 лютого, повідомив мер міста Буча Анатолій Федорук на своїй сторінці у Facebook, передає MyBucha.

Уже пройдено перший, але надзвичайно важливий етап, без якого були б неможливі всі наступні: ПАТ «Укрзалізниця» надала погодження на проведення проектних і будівельних робіт . Відтепер можна впевнено говорити , що проект отримав зелене світло, – пише Анатолій Федорук.

Також, Федорук зазначив, що міська влада впродовж цього часу не сиділа в очікуванні позитивного рішення: ми встигли підготувати і подати пропозиції до обласної комплексної програми капітального будівництва, яку зараз формують і саме вона буде однією із пріоритетних під час розробки стратегії розвитку Київщини до 2020 року.

Попередні прорахунки говорять, що вартість будівництва становитиме понад 25 мільйонів гривень, а тому співфінансування з кількох бюджетів дає можливість говорити про вирішення у недалекому майбутньому проблеми з переходом через залізничні колії.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: