Детальніше про місто Буча

У бюджет міста Буча внесено зміни

До бюджету міста Буча внесено зміни щодо оздоровлення учнів, а також проводиться фінансування ремонтів та закупівлі обладнання для учбових та медичних закладів.

Про це розповіла начальник фінансового управління міста Тетяна Сімон, повідомляє офіційний сайт Бучанської міської ради.

За її словами, до бюджету були внесені зміни щодо оздоровлення учнів. Так, минулого року на ці потреби було виділено 700 тисяч грн., цього року сума зросла удвічі, що дасть можливість оздоровити більше дітей з пільгових категорій.

Також за кошти бюджету, у рамках підготовки до нового навчального року, проводиться ремонт у всіх школах міста та будуть закуплені парти та стільці для ЗОШ №5. При цьому мер Бучі Анатолій Федорук доручив проаналізувати залучення коштів на ремонти з бюджету міста та батьківських внесків, щоб утримувати співвідношення 50 на 50.

За кошти міського бюджету триває капітальний ремонт та будуть придбані меблі і обладнання для сучасної медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

На умовах співфінансування з Кабінетом міністрів України з Бучанського бюджету продовжується фінансування будівництва гімназії, на яке Кабмін виділив 15 мільйонів гривень.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: