Детальніше про місто Буча

У Бучі відбулася презентація Агенції регіонального розвитку майбутньої ОТГ: обговорювали питання технопарків

Учора, 6 березня, у Бучі відбулася презентація новоствореної Агенції регіонального розвитку Бучанської об’єднаної територіальної громади, під час якої представники майбутньої громади обговорили перспективи створення на території громади технологічних парків

Як повідомляє кореспондент інформаційного порталу “Моя Київщина“, за словами мера Бучі Анатолія Федорука, створення Агенції регіонального розвитку має на меті покращити взаємодію міської влади, бізнесу, громадськості, а також повинна буде покращувати інвестиційну привабливість регіону, налагоджувати відносини з міжнародними партнерами та підтримувати малий та середній бізнес.

Головні напрямки роботи агенції стосуються формування комплексного бачення розвитку громади, впровадження інноваційних технологій, створення нових робочих місць та розвиток інфраструктури.

У Бучі відбулася презентація Агенції регіонального розвитку майбутньої ОТГ: обговорювали питання технопарків

За словами Федорука, технопарк в межах ОТГ дасть можливість створити близько 1 500 нових робочих місць та збільшить на понад 45 млн грн надходження до місцевого бюджету. “Привабливість даного регіону для інвестицій пояснюється тим, що через місто проходить траса міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин, а поряд знаходиться автомобільна дорога Київ-Чоп. Також в межах міста є залізничне сполучення Київ-Коростень, не забув спікер і про вантажний аеропорт “Гостомель”, – зазначив він.

Загалом в межах майбутньої ОТГ перебуває близько 69 га земель промисловості, а також 120 га комунально-складських приміщень, які в майбутньому можна буде ефективно використовувати.

У Бучі відбулася презентація Агенції регіонального розвитку майбутньої ОТГ: обговорювали питання технопарків

Окрім того, міський голова Бучі Анатолі й Федорук представив три земельні ділянки, які наразі пропонуються інвесторам, дві з них знаходяться у приватній власності, а третя – у власності громади.

Перша ділянка загальною площею 70 га розташована в межах вулиць Ковельська, Києво-Мироцька та Нове Шосе. На ній можуть розміщуватися виробничі та промислові об’єкти, логістичні підприємства та дорожні господарства. Наступна земельна ділянка площею 20 га, що в межах вулиць Антонова, Дорошенка, Степана Бандери та Нове Шосе, передбачає встановлення сонячних панелей, загальною потужністю близько 6 МВт. Останньою була презентована ділянка площею 65 га, на якій передбачається створення об’єктів виробничого та промислового використання. Вона знаходиться в межах вулиць Волобуєва, Промислова та автодороги Ворзель-Забуччя.

Також під час даної конференції відбулося підписання меморандуму між міським головою Бучі Анатолієм Федоруком та головою правління АТ “ПТЕМ” Андрієм Стальним, який займеться будівництвом спортивного комплексу Bucha Famіly Sport, який передбачає зведення двох басейнів, великого спорткомплексу для занять футзалом, волейболом та тенісом. Комплекс буде розміщений поблизу футбольного стадіону “Ювілейний”, де наразі дислокується ФК “Сталь”.

У Бучі відбулася презентація Агенції регіонального розвитку майбутньої ОТГ: обговорювали питання технопарків

Також був підписаний меморандум про співпрацю з директором департаменту Building System, ТОВ “СІКА Україна” Костянтином Шолудьком.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Мітки:
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: