Детальніше про місто Буча

У Бучанських ЗОШ №3 та №4 призупинено навчання

Сьогодні, 12 грудня, начальник відділу освіти Бучанської міської ради Олег Цимбал видав наказ про призупинення навчання у Бучанських ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та №4 до 16 грудня.

Про це повідомляє прес-служба Бучанської міської ради, передає MyBucha.

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», листа Ірпінського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи “Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” від 12.12.2016 р. № 1821, Протоколу засідання комісії Бучанської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №12 від 12.12.2016 р., з метою недопущення виникнення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань серед учасників навчально-виховного процесу

НАКАЗУЮ:

1.Керівникам Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Морозенко Л.О. та Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Літкевич А.М.:

1.1. Тимчасово призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах з 13.12.2016 р. по 16.12.2016 р.

1.2. На період призупинення навчального процесу відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.

1.3. Організувати проведення позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об’єктах тощо.

1.4. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій та провести відповідну роз’яснювальну роботу з учасниками навчально-виховного процесу.

1.5. Забезпечити контроль за утриманням в належному стані інженерних споруд, мереж, комунікацій та температурним режимом у навчальному закладі.

1.6. Посилити контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, епідемічного, повітряно-теплового режимів у приміщеннях навчальних закладів.

1.7. Забезпечити виконання навчальних програм за рахунок ущільнення та з використанням дистанційних (індивідуальних) форм через мережу Інтернет.

1.8. Організувати роботу педагогічних працівників щодо покращення навчально-матеріальної бази кабінетів, класних кімнат, підвищення методичного рівня; технічного персоналу – для забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов закладу.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: