Детальніше про місто Буча

Цього року міжнародний фестиваль “Садів світу” пройде в Бучі

За багато років поспіль для бучанців і гостей міста уже звичними і очікуваними є понад десять міжнародних і всеукраїнських фестивалів, конкурсів і змагань.

У 2018-у до цього переліку доєднається ще один, який , за словами організаторів, знайде постійну прописку у місті.

Про це повідомляє прес-служба Бучанської міської ради на своїй сторінці в Facebook.

Саме таку заяву під час засідання робочої групи з його підготовки і проведення зробив виконавчий директор асоціації «Українська рослинна індустрія» Станіслав Донцов.

-Вперше такий фестиваль пройде звично не у столиці , а у Бучі, – заявляє співорганізатор. – Та й кращого місця не знайдемо, аніж центральний міський парк. До того ж пропишеться він тут на багато років.

За словами Бучанського міського голови Анатолія Федорука – центральний парк стане центральною, проте не єдиною локацією, де буде проходити фестиваль.

Цього року міжнародний фестиваль "Садів світу" пройде в Бучі

Європейський досвід шоу-румів, використання рослин у міському дизайні, виставка кращих світових зразків як для фахівців так і для любителів зеленої краси- ось єдина ідея і концепція проведення масштабного заходу у місті.

Цього року міжнародний фестиваль "Садів світу" пройде в Бучі

Міжнародна автомагістраль Київ – Ковель, парки ім. Ревуцького, Великодній, дорога від «Новуса» і до Чорнобильського парку, окремі вулиці – стануть локальними зонами для проведення фестивалю.

Цього року міжнародний фестиваль "Садів світу" пройде в Бучі

Відтак концепція озеленення міста набуде міжнародного «забарвлення» і у нас з’являться східні, європейські моделі паркового дизайну.

Щодо дати проведення, то попередньо є бажання провести захід у дні міста – середині вересня.

І ще одна цікавинка – тут будуть представлені не лише дерева і кущі, а й квіти з різних країн світу. Ви тільки уявіть, яка це буде кольорова «веселка» із рослин , різних за віком і формою, зростом і «зачісками»- справжій подарунок до дня Бучі.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: