Детальніше про місто Буча

Створено Бучанську об’єднану територіальну громаду

Голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Олександр Горган підписав розпорядження про створення Бучанської об’єднаної територіальної громади (ЗТВ). Вона об’єднає 5 сільських рад та 1 селищна.

Про це повідомляє прес-служба Бучанської міської ради, передає MyBucha.

Під час урочистостей з нагоди Дня міста голова КОДА Олександр Горган у присутності містян та представників громад зазначив:

«Сьогодні День міста святкує багато міст Київщини: Переяслав, Миронівка, Обухів, але до Бучі я, дійсно, поспішав, тому що у Бучі не тільки День міста.

Сьогодні в Бучі відбувається дійство, яке без жодного перебільшення, буде вписано в історію громади величезними літерами. Сьогодні хвилююча мить, до якої громада йшла не один день, навіть не один місяць.

І я хочу з усіх сил зосередити Вашу увагу на наступному – місто росте, місто показує колосальний ріст у різних напрямках і сьогодні від імені державної влади своїм підписом я введу в дію розпорядження, яке відкриває дорогу до формування Великої Бучі. Бучі яка об’єднає кілька сіл і селищ, які навколо, і абсолютно усвідомлено прийняли рішення крокувати далі однією Бучанською громадою».

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: