Детальніше про місто Буча

Лікарні зобов’яжуть звітувати про благодійні внески

Боротися з лікарями, які вимагають від пацієнтів гроші у вигляді благодійних внесків, вирішили публічністю. З нового року отримувачі «добровільних» пожертв будуть змушені щокварталу звітувати про їх використання.

Про це повідомляє MyBucha з посиланням на Zib.com.ua.

Відповідний наказ від 25 липня 2017 року №848 оприлюднило МОЗ.

«На сьогодні, майже у кожному закладі охорони здоров’я працює благодійний фонд, а 7 з 10 пацієнтів платили до нього внески. Обсяги благодійних пожертв – сотні мільйонів гривень, однак до цього часу звітність цих фондів про зібрані кошти часто була недоступною чи непрозорою», — пояснюють у міністерстві.

Згідно документу, керівників закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я, та керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров’я зобов’язано розміщувати інформацію про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб щокварталу не пізніше десятого числа місяця, наступного за звітним.

Інформація, згідно зразку, має розміщуватись на території закладу охорони здоров’я у загальнодоступному місці, а також на офіційному веб-сайті закладу охорони здоров’я та/або офіційних веб-сайтах.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: