Детальніше про місто Буча

Київська облрада затвердила звіт ТКК щодо питання формування території міста Буча

23 грудня 2016 відбулась сесія Київської Обласної Ради, на якій депутати затвердили звіт Тимчасової контрольної комісії (ТКК), що вивчала питання формування території міста Буча.

Про це повідомляє Київська обласна рада, передає MyBucha.

Текст рішення(завантажити рішення можна за посиланням):

Рішення

Про звіт Тимчасової  контрольної комісії Київської обласної ради з вивчення питання формування території міста Буча Київської області

 

Заслухавши звіт Тимчасової контрольної комісії Київської обласної ради з вивчення питання формування території міста Буча Київської області (далі –Тимчасова контрольна комісії), створеної рішенням Київської обласної ради від 06.09.2016 № 181-07-VIІ, відповідно до статей 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись статтями 29, 33 Регламенту Київської обласної ради VI скликання, затвердженого рішенням Київської обласної ради від 07.12.2010 № 014-02-VІ (зі змінами), Київська обласна рада вирішила:

  1. Затвердити звіт Тимчасової контрольної комісії, що додається.
  1. Встановити відсутність фактів, що свідчать про порушення вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Київської обласної ради під час прийняття рішення Київської обласної ради від 22.10.2004 № 219-17-IV «Про встановлення меж окремих населених пунктів Київської області», рішення Київської обласної ради від 02.10.2007 № 187-13-V «Про деякі питання діяльності Комунального підприємства Київської обласної ради «Обласний лісгосп» та рішення Київської обласної ради від 30.06.2011 № 126-07-VІ «Про передачу Комунального підприємства Київської обласної ради «Обласний лісгосп» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області до комунальної власності територіальної громади міста Буча».
  1. Звернутись до Кабінету Міністрів України з проханням розглянути на засіданні Уряду питання щодо наявності чи відсутності повноважень Уряду на володіння, користування та розпорядження земельними ділянками в межах міста обласного значення Буча Київської області.
  1. Звернутись до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з проханням ініціювати, у встановленому законом порядку, проведення комітетських слухань у Верховній Раді України з метою обговорення та вирішення складної соціально-економічної ситуації, що склалась у місті Буча.
  1. Звернутись до Генерального прокурора України з проханням взяти на особистий контроль розслідування кримінального провадження відносно посадових осіб Бучанської міської ради та забезпечити об’єктивне і неупереджене досудове розслідування.
  1. Направити звернення за належністю для відповідного розгляду.
  1. Припинити діяльність Тимчасової контрольної комісії з моменту прийняття цього рішення.
  1. Опублікувати рішення на офіційному веб-сайті Київської обласної ради.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції і першого заступника голови Київської обласної ради Майбоженка В.В.
Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: