Детальніше про місто Буча

Київрада повинна прискорити вирішення питання щодо створення Київської агломерації – Кличко

Мер Києва зауважив, що питання про створення Київської агломерації назріло давно і потребує оптимального розв’язання.

Кличко нагадав, що кожного дня майже півмільйона людей з навколишніх міст і селищ столиці приїздить в Київ на роботу і користуються інфраструктурою столиці та закладами соціальної сфери.

“Необхідно розробити статут Асоціації міст, селищ, сіл та населених пунктів, що розташовані навколо Києва. Та далі рухатися в питанні створення агломерації. Ефект від цього буде всім. Не тільки столиці. Адже разом ми сильніші і більше можемо зробити”, – сказав Київський міський голова.

Нагадаємо, згідно з рішенням, виконавчий орган Київради (КМДА) має  провести консультації щодо створення Асоціації з міськими, сільськими і селищними головами та секретарями місцевих рад населених пунктів Київщини.

Також пропонується направити місцевим радам міст Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків,  Вишгород, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Українка, селищ Ворзель, Глеваха, Гостомель, Калинівка (Броварський район), Калинівка (Васильківський район), Коцюбинське, Козин, Чабани, а також прилеглих до міста Києва сіл, звернення Київської міської ради щодо об’єднання у Асоціацію.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: