Детальніше про місто Буча

КП «Бучанське УЖКГ» надає послугу з вивезення листя

Щороку восени власники приватних садиб звертаються із питанням, куди подіти листя із дерев, якого накопичується у дворі чимало? Послугу з вивезення листя надає КП «Бучанське УЖКГ».

Про це повідомляє MyBucha з посиланням на прес-службу Бучанської міської ради.

Замовити послугу можна за телефоном 49-0-92, попередньо сплативши кошти.

Кілька місць для складування сміття традиційно виділено у місті- по вул. Вишневецького, Малиновського, Франка. Прохання приносити рослинні рештки без пакетів, аби потім можна було все утилізувати природнім шляхом.

Для інформації: 

Проте не варто забувати про альтернативний метод – компостування. Цей природній процес перетворення сухої трави та листя має низку переваг. Ось один із декількох способів: на ділянці землі потрібно залишити невеличку смужку, на яку згребти листя. Його треба притоптати та посипати невеликим шаром землі. Так варто зробити декілька разів. У кінці утворений «бурточок» потрібно ще більше ущільнити та присипати землею.

Також існує експрес-варіант компостування. Потрібно викопати канаву по краях городу чи садка і наповнити її листям. Добре протоптати та присипати землею.

Листям можна удобрити й окреме дерево. Варто прокопати по периметру кроні траншею, засипати та протовкти листя, полити та засипати його шаром ґрунту.

Хочемо нагадати, що опалий лист має зовсім інший хімічний склад, порівняно із зеленим. В опалому листі сконцентровані такі речовини, які перегниють та підживлять рослину.

Також листя захищає ґрунт від перемерзання. У випадку різкого похолодання земля, яка не захищена листям, промерзає. Від цього страждає коріння рослин.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: