Детальніше про місто Буча

Компанія “Бест” підвищить надійність мережі та нарахує компенсацію користувачам

9, 10, 11 лютого компанія “Бест” буде проводити роботи, які підвищить надійність мережі, тому в цей період можливі переривання доступу до мережі Інтернет.

Про це повідомляє MуBucha з посиланням на офіційний сайт компанії “Бест”.

“Шановні абоненти, повідомляємо про те, що 09,10,11 лютого вночі з 02-00 до 07-00 будуть проводитись роботи по зміні маршрутизації в ядрі мережі, у зв’язку з чим, можливі переривання в роботі Інтернет сервісів у вказаний час.

Крім того повідомляємо, що у вказаний проміжок часу можливе переривання сервісу доступу до мережі Інтернет. Результатом виконання робіт буде підвищення пропускної здатності зовнішніх каналів та підвищення надійності системи, а також захищенності від ddos атак та атак “відмови в обслуговуванні”. Роботи мають високий рівень складності тому не можуть буть виконані швидко.

Всім абонентам буде розіслано смс та нараховано на баланс компенсацію за 3 дні роботи в мережі Інтернет” – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що вчора, 8 лютого, на мережу компанії “Бест” було здійснено ряд хакерських ddos-атак, які призвели до перебоїв у доступі до мережі Інтернет.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: