Детальніше про місто Буча

ГПУ спростувала інформацію про арешт 890 га землі в Бучі

Заяви адвоката поширені окремими ЗМІ щодо арешту Генеральною прокуратурою України 890 га землі у місті Буча не відповідають дійсності

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Заяви адвоката поширені окремими ЗМІ щодо арешту Генеральною прокуратурою України 890 га землі у м. Буча не відповідають дійсності і засвідчують про його необізнаність у матеріалах провадження та щодо фактичного стану справи.

Генеральна прокуратура не арештовувала 890 га землі, адже це не відноситься до її компетенції, правом накладати арешт наділений суд. Також, Генеральною прокуратурою не подавалось клопотання про накладення арешту на зазначені землі.

Проте, за ініціативою слідчого арештовано близько 20 га землі, незаконність відведення якої встановлена рішенням Верховного Суду України. Адвокат, якому не відомо про зазначений факт, продемонстрував свою непрофесійність.

Землі соціального, культурного, ритуального призначення арештовані не були. Це неправдива інформація, яка є способом маніпуляції громадською думкою і спекуляцією навколо законної діяльності Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, що раніше адвокат Віктор Гошко повідомляв про те, що мешканці Бучі почали масово подавати позови проти незаконних дій Генеральної прокуратури.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: