Детальніше про місто Буча

Бучанська рада подала позов до суду щодо усунення перешкод у користуванні землею

Бучанська міська рада звернулася із позовом до Кабінету Міністрів України та Прокуратури Київської області щодо усунення перешкод у користуванні майном та землею територіальної громади міста Буча.

Про це повідомив Анатолій Федорук на своїй сторінці у Facebook.

Вимоги Бучанської міської ради мотивовані тим, що на підставі сумновідомого судового “рішення Мікуліна” та внаслідок дій Кабміну та Прокуратури Київської області, Бучанська міська рада позбавлена можливості належного користування, володіння та розпорядження майном територіальної громади у межах населеного пункту і просить суд усунути перешкоди.

Ці перешкоди порушують інтереси Бучанської територіальної громади і криються у систематичних вимогах Прокуратури Київської області, яка у своїх листах на ім’я начальника Держгеокадастру в м.Буча фактично вимагає змінити цільове призначення території площею 890 га на ліс першої категорії та передати її до відання КМУ, нехтуючи наявністю на цій території об’єктів приватної власності, висотної забудови, шкіл, дитячих садочків, доріг, кладовища, тощо…

Справа буде слухатися 21.11.2016 о 12:30 в приміщенні Господарський cуд міста Києва, за адресою: м.Київ, бул. Б.Хмельницького, 44-б.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: