Детальніше про місто Буча

Буча приєдналася до Європейської ініціативи «Угода мерів»

Таку ініціативу одностайно підтримали на першій у цьому році сесії міської ради депутати. Зробили це з метою реалізації політики сталого енергетичного розвитку, використання відновлювальних джерел енергії, розвитку екологічно орієнтованої економіки, впровадження комплексу інноваційних заходів у Бучі.

Про це повідомляє MyBucha з посиланням на інформацію Бучанської міської ради.

Також вирішено уповноважити Бучанського міського голову Анатолія Федорука від імені територіальної громади підписати «Угоду мерів» за формою приєднання .

Відповідно до документа необхідно впродовж року від дати підписання подати План дій для сталого енергетичного розвитку, включно з інвентаризацією базового стану викидів, який окреслить, яким чином будуть досягнуті цілі;подавати звіт про впровадження Плану дій не рідше, ніж що два роки після подання Плану дій з метою його оцінювання, моніторингу і перевірки; у співпраці з Європейською Комісією та іншими зацікавленими сторонами організувати Дні енергії або Дні участі міста в Угоді, що дозволить мешканцям отримувати безпосередню користь з можливостей та преваг, які забезпечує більш продумане використання енергії, а також регулярно інформувати місцеві ЗМІ про розробки, пов’язані з Планом дій.

Довідково. Угода мерів – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: