Детальніше про місто Буча

Асфальтний завод між Бучею та Ворзелем демонтують

20 квітня у Бучанській міській раді відбулася нарада щодо законності спорудження поблизу курортного Ворзеля асфальтного заводу. Є загроза, що будівництво такого підприємства завдасть шкоди навколишньому середовищу і, відповідно, здоров’ю людей.

Про це повідомляе bucha.com.ua з посиланням на poglyad.tv.

У цьому заході узяли участь голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган, прокурор Київщини Дмитро Чібісов, народні депутати України Марія Іонова, Ольга Червакова, Павло Різаненко, керівники служб різних рівнів, представники громади, а також на правах господаря — мер Бучі Анатолій Федорук.

Земельна ділянка, де розміщені промислові потужності, територіально знаходиться у межах Бучі та належить ТОВ “Фінансово-промислова група “Алькор”.

Власник підприємства Тігран Кочарян не був присутнім на нараді. Тому всі стріли з боку посадовців летіли у бік його представника Олександра Обухова, який назвався інженером.

З’ясувалося, що виробничий комплекс зведений без відповідних дозволів, а самі конструкції, що в окремих випадках сягають 23 м заввишки, не скріплені належним чином.

Асфальтний завод між Бучею та Ворзелем демонтують
За словами Обухова, їх модулі установили, щоб вони просто не лежали на землі, у багнюці, що викликало сміх у залі. Але ці роботи на об’єкті з підвищеним рівнем небезпеки проводили не спеціалісти з належним досвідом та допусками. Тому є реальна загроза, що конструкція може впасти і травмувати людей.

До того ж порушені санітарні норми у розташуванні заводу до найближчої житлової зони. Замість 1000 м відстань становить 470 м. Проте, враховуючи новий житловий комплекс, який мають звести, вона зменшується до 285 м.

Губернатор та прокурор запевнили, що займатимуть тверду позицію у частині неухильного дотримання законів у інтересах місцевого населення. Корупційні схеми не пройдуть, об’єкт буде демонтовано, на винних зареєструють відповідні провадження.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: