Детальніше про місто Буча

Захворюваність на грип у Києві перевищила епідемічний поріг

У Києві спостерігається напружена ситуація із захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції. На 48-ий тиждень епідемічного сезону (з 28 листопада до 4 грудня) рівень захворюваності перевищив епідемічний поріг на 4%.

Про це на брифінгу повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, повідомляє MyBucha з посиланням на УНН.

“Загальна кількість захворілих — 24 440 осіб, з них 17 000 — дітей. Утім, госпіталізовано з них тільки 123 особи до 17 років. Проте про оголошення карантину наразі не йдеться, оскільки рівень захворілих у навчальних закладах складає менше необхідного показника. За прогнозом фахівців, можливо в січні наступного року виникне необхідність запровадження карантину, однак місто готове до розвитку будь-яких подій та тримає цю ситуацію на постійному контролі. Більше того, міський голова підписав розпорядження про організацію профілактичних заходів для захисту киян від захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції”, — зазначив В. Бондаренко.

За словами В.Бондаренка, підвищення рівня захворюваності спостерігається серед усіх вікових категорій населення, але найбільше — серед школярів. Протягом тижня захворіло 7152 дітей шкільного віку, що становить 29,3% від загальної кількості захворілих.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: