Детальніше про місто Буча

В Гостомелі «Антонов» планує побудувати вантажний хаб між Китаєм і Європою

Лоукост-хаба на базі аеропорту в Гостомелі поки не буде, а гендиректор підприємства пропонує почати з створення вантажного хаба між Китаєм і Європою

Держпідприємство Антонов пропонує відкласти будівництво лоукост-хаба на базі аеропорту Гостомель. Про це в інтерв’ю LIGA.net повідомив президент ДП Антонов Олександр Кривоконь, передає MyBucha.

За словами глави Антонова, підприємство підготувало передпроектне рішення, під яке шукає інвестора: на базі аеропорту Гостомель створити сервісний центр для обслуговування літаків (не тільки ДП Антонов) і вантажний хаб.

“Чим ми цікаві? У нас є вигідне географічне розташування. Ми можемо перевозити вантажі великими літаками в європейські хаби, а далі вони будуть поширяться невеликими літаками по регіонах”, – сказав Кривоконь.

Для реалізації проекту Антонов має намір залучити великі логістичні та авіаційні компанії, проте переговори ще не велися. “Плануємо провести переговори з великими логістичними компаніями світового рівня (DHL, Fedex і т.д.), а також авіакомпаніями, наприклад Turkish Airlines. Потім можна думати і про пасажирський термінал”, – зазначив Кривоконь.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Мітки:
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: