Детальніше про місто Буча

У Ворзелі завідувач дитсадка кинула 5-річного хлопчика об підлогу

У дитячому садочку №9, “Ластівка”, у Ворзелі Київської області побили 5-річного хлопчика.

Про це повідомляє ТСН.

“У них було свято вихователя, батьків на нього не запрошували. Був лише персонал дитсадка та діти. Мій хлопчик специфічний, він не бере участь у святах, не співає, не танцює, але сидить і дивиться”, – каже жінка.

У п’ятницю, 22 вересня, близько шостої вечора вона пришла забирати дитину з садочка і побачила у хлопчика синець на півобличчя і подряпину. За словами побитого, завідувач дитсадка кинула його об підлогу.

“Він весь тремтить, сльози на очах. При слові “завідувачка” у нього просто істерика, паніка починається”, – розповідає жінка.

У той час, коли вона прийшла до садка, завідувачки там уже не було. Проте, вихователька повідомила їй, що під час свята хлопчик був коло неї і поводився спокійно.

“Завідувачка залетіла в зал, де вступали діти, схопила мою дитину. Він почав вириватися, вона його вивела з залу… Після цього дитина вже була із синцем на щоці, це пройшло десь хвилин 5-10”, – переповідає вона слова виховательки.

За словами матері, завідувачка дзвонила їй того ж дня ввечері і своєї провини не визнала. Натомість заявила, що саме хлопчик вдарив її.

“Вона сказала, що моя дитина її дуже сильно вдарила”, – обурилась вона.

25 вересня батьки та місцеві депутати приходили до садочка, аби поспілкуватися із посадовицею, але “ніяких чітких відповідей не почули”.

Під час спілкування завідувачка казала батькам: “Доведена моя провина? Чого ви мене звинувачуєте у тому, чого немає?”. За її словами, дитина плакала на святі, тож вона просто винесла її з зали.

Після інциденту батьки подали заяву в поліцію, їздили знімати побої. У травмпункті батькам виписали довідку про те, що дитини “забій м’яких тканин”. Лікарі порадили поспостерігати за станом дитини протягом 3 днів, адже у цей період можуть з’явитися симптоми струсу мозку.

Мати повідомила, що подібний інцидент у садку трапляється не уперше. Така сама ситуація була із завідувачкою три роки тому, тож частина батьків написала на неї колективну заяву.

Наразі батьки не збираються забирати хлопчика із садочка і хочуть, аби завідувачку звільнили.

“Дитина вдома, категорично в садочок відмовляється йти… Я вважаю, що якщо людина проявляє агресію до дітей в садочку, і це не вперше, то такій людині не потрібно працювати з дітьми”, – наголошує мати побитої дитини.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Мітки:
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: