Детальніше про місто Буча

Через березневий снігопад Київ від ранку стоїть у заторах

Паралізовано рух як на правому, так і на лівому березі міста. Ускладнено проїзд через усі мости, складна ситуація на під’їздах до столиці

Через негоду в перший день весни столицю України буквально паралізували затори. Снігопад та заборона на в’їзд вантажівкам спровокували тянучки також і на всіх під’їздах до Києва. Особливо – з боку Бучі, по Житомирській трасі, а також із Софіївської Борщагівки, повідомляє 5 канал.

Через березневий снігопад Київ від ранку стоїть у заторах

Відповідно до даних Google Maps, затори скували дороги як на правому, так і на лівому березі міста. Ускладнено проїзд через усі мости, на деяких ділянках Московського, Південного та мосту Метро рух фактично зупинився. Дуже складна ситуація на мосту Патона, якщо рухатися в бік центру.

Серйозні затори спостерігаються в районі станції метро “Голосіївська”, на Голосіївському проспекті, біля Індустріального мосту, напружений рух проспектом Перемоги.

У середмісті рух ускладнено в районі Бессарабської площі, на вулицях Льва Толстого, Саксаганського, Великій Васильківській, Басейній, Хмельницького, Лисенка, Володимирській, на бульвару Шевченка, на Хрещатику та Майдані Незалежності. На Печерську заторами забиті вулиці Шовковична, Інститутська, Грушевського та Кріпосний провулок.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: