Детальніше про місто Буча

Бійка на виїзді з Києва до Ірпеня: заблоковано рух в обидва боки

На виїзді з Києва в бік Ірпеня сталась бійка під час перевірки працівниками поліції автомобіля з литовськими номерами

За словами очевидців, біля КП “Гостомель” поліцейські зупинили машину з литовськими номерами, попросили документи, інформують “Вартові Еспресо“.

З сьогоднішнього дня на КП постійно стоять три патрулі для відпрацювання рейду по підозрілих машинах.

На думку водія, зупинка була безпідставна, він показав документи, але не всі, тому що поліція не могла пояснити обставини зупинки. Виник конфлікт під час якого водій викликав своїх знайомих, активістів “Дорожнього контролю”. Поліція теж викликала підмогу.

“Поліцейські назвали як привід для перевірки постанову №1046. З приводу цієї постанови вони перевіряють автомобілі з приводу вручень їм штрафів, повідомлень з приводу конфіскації транспортних засобів”, – сказав голова громадської організації “АвтоЄвросила” Олег Ярошевич.

За його словами, на місці подій почалась бійка. Під час бійки було затримано водія машини, яку зупинили. Йому викликали швидку, до прибуття якої затриманий залишався на місці подій.

Активісти вимагали звільнити водія і почали перекривати дорогу. 50 людей перекрили дорогу в бік Києва та в бік Ірпеня. Виникла пробка, яку регулюють працівники поліції.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: