Детальніше про місто Буча

У річці Бучанці масово гине риба

Річка Буча, яку ще називають Бучанкою, помирає. Невпинно заростає водяною флорою, мілкішає протягом всієї своєї довжини. Риби меншає, а деякі види вже взагалі зникли.

В тому місці, де Бучанка впадає в водойму, яку в народі називають земснарядом, віднедавна почалася масова загибель риби, повідомляє Погляд.

До того ж, довкола нестерпно смердить каналізацією. Очевидно, у водойму попадають стоки.

Між мототрасою і новобудовами в районі БТР, річку також навмисно вбивають, але вже в інший спосіб. Над Бучанкою, ніби, створили міст для автівок. Нехтуючи усіма нормами будівництва гідроспоруд, річку варварськи засипали будівельним сміттям.

Олександр Чистяков обурений, що ми самі заплювали криницю, з якої вже неможливо напитись.

А от директор підприємства, розташованого поруч, вбачає суцільну користь у такому немилосердному ставленні до природи. Мовляв, споруда із будівельного сміття запобігає загоранню торфу.

В ірпінському відділі ДСНС відхрестилися від подібного вандалізму і порадили звернутися до міжрайонного управління водного господарства. Де нам і підтвердили, що подібний метод боротьби з торф’яними пожежами існує. Але тимчасово, і в будь-якому разі не можна було засипати річку будівельним сміттям.

У комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації при Бучанській міськраді від засипання річки будівельним сміттям також відреклися.

Хоча знайти винного нам так і не вдалося, але закривати очі на таке варварство бучанські посадовці не будуть. Обіцяють розібратись і відновити течію річки. З проханням знайти злочинців і притягнути їх до відповідальності до ірпінського відділу поліції звернулось міжрайонне управління водного господарства.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: