Детальніше про місто Буча

Прокуратура Київської області вживає заходи щодо повернення незаконно переданих земель у Бучі

Розглядаючи справу про визнання недійсним рішення Бучанської селищної ради 2002 року, яким незаконно змінено цільове призначення лісових земель колишньої Бучанської лісової дачі площею 890 га під житлову та громадську забудову, судами чітко визначено, що повноваження щодо зміни цільового призначення та вилучення цих земель належали винятково до компетенції Кабінету Міністрів України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Враховуючи викладене, прокуратурою області до Ірпінського міського суду та господарського суду Київської області заявлено 7 позовів про скасування рішень Бучанської міської ради, якими за рахунок земель Бучанської лісової дачі надано у власність та в оренду земельні ділянки під забудову, а також про їх витребування на користь держави загальною площею понад 1,5 га.

Також у повідомленні зазначається, що у червні поточного року прокуратурою області до Ірпінського міського суду заявлено 3 позови про скасування рішень Бучанської міської ради, які були прийняті після рішення Верховного Суда України, та повернення біля 1 га земель лісогосподарського призначення. Розгляд справ триває.

Органи прокуратури Київщини і надалі продовжують займати активну позицію щодо відновлення законності та повернення у державну власність земель лісогосподарського призначення.

Громадський активіст Олена Жежера заявила, що в Бучі, не дивлячись на рішення суду, продовжують масово вирубувати ліс.

Нагадаємо, що 21 липня Генпрокуратура проводила обшук у мера Бучі Анатолія Федорука у справі викрадення 900 гектарів лісу в Київській області.

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: