Детальніше про місто Буча

Компанія «BEST» обіцяє 1 тис грн за інформацію про вандалів, які пошкоджують лінії зв’язку

Протягом шести останніх місяців компанія «BEST» зіткнулася з аномальною кількістю зумисних пошкоджень магістральних та розподільчих ліній зв’язку в місті Ірпені. Як правило, пошкодження виникають у позаробочий час або у вихідні, наслідком таких пошкоджень є відсутність сервісу у груп абонентів.

Про це йдеться на сайті компанії, передає MyBucha.

За останні дні надходить багато повідомлень про регулярні збої в роботі компанії «BEST» та про проблеми підключення до мережі інтернет.

В повідомленні компанії зазначається, що за останніх півроку було ліквідовано кілька сотень аварій, ремонтами займається окремий відділ, штат якого подвоєно, компанія докладає усіх зусиль для мінімізації простою, а відповідно і шкоди, завданої нашим абонентам.

Зокрема, 18 січня 2017 року о 7 годині ранку в м. Ірпені невідомі злочинці пошкодили магістральний кабель та кабель електроживлення, якими підключене обладнання. Компанія «BEST» звернулася до поліції за фактом злочинних дій, відкрито кримінальне провадження.

В компанії «BEST» додали, що в м. Ірпінь метою вандалізму є не крадіжка обладнання чи кабеля, а зумисне порушення працездатності мережі. У м. Ірпені кількість подібних фактів більше ніж вдесятеро перевищують середні показники по мережі.

Зважаючи на вищевикладене, компанія «BEST» просить своїх абонентів про допомогу, а саме: якщо Ви помітили злочинців, які пошкоджують телекомунікаційне обладнання, виносять кабель, або мережеве обладнання, у Вас зник сервіс і Ви бачите невідомих осіб у Вас на горищі, ми просимо:

  • викликати поліцію за телефоном 102
  • попрохати монтажника надати посвідчення працівника компанії (в компанії «BEST» кожен монтажник зобов’язаний мати таке службове посвідчення)
  • зробити фотографію підозрілих осіб
  • фотографію та інформацію потрібно вислати на email: info@best.com.ua, а про факт повідомити за багатоканальним номером 0443777377
  • отримати винагороду 1000 гривень на баланс, якщо Ваша інформація допоможе затримати злочинців.
Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: