Детальніше про місто Буча

Міста побратими Бучі

Паланга, Литва

Угода з 2015 року

Курортне місто, що знаходиться на західному узбережжі Балтійського моря й займає 25 км узбережжя. Менше ніж за 20 км від нього знаходиться кордон з Латвією. Найцікавішою пам’яткою міста є Музей бурштину.

Білгород-Дністровський, Одеська область, Україна

Білгород-Дністровський, Одеська область, Україна

Угода з 2010 року

Адміністративний центр Одеської області знаходиться на березі Дністровського лиману. Населення міста складає 60 тисяч. Місто славиться великою кількістю стародавніх історичних памяток та споруд.

 

Ярошин, Польща

Ярошин, Польща

Угода з 2006 року

Невеличке польське містечко з населенням 26 тис., що знаходиться за 242 км від Варшави. Місто для багатьох асоціюється с туристичними маршрутами, рок фестивалями та місцевою меблевою фабрикою. Місто по праву вважається столицею польської рок музики.

 

Тячів, Закарпатська область, Україна

Тячів, Закарпатська область, Україна

Угода з 2006 року

Серед усіх міст-побратимів Тячів є повноправним партнером в усіх сферах життєдіяльності, оскільки це підтримується справжньою дружбою. Так від повені на Закарпатті Буча надавала місту численну допомогу.

 

Тушин, ПольщаТушин, Польща

Угода з 2004 року

Невеличке польське містечко, населення якого складає всього 7200 чоловік. Але люди тут дуже привітні й вміють радіти життю. Головний прибуток місту дають знамениті «тушинські базари».

 

Понт де Шерью, ФранціяПонт де Шерью, Франція

Угода з 2004 року

Місто знаходиться в регіоні Рона – Альпи і є комуною з населенням 4778 чоловік, місто славиться великою кількістю парків й річкою «Bourbre», а місцеві мешканці – своєю гостинністю.

 

с. Буча, Угорщина

Угода з 2004 року

Невеличке селище, з населенням усього 2 500 людей. Буча входить до складу Бекешу регіону Південно-Східної Угорщини. В 30 км східніше знаходиться кордон з Румунією. Місто розташоване на березі річки Кереш.

 

Ковель, Волинська обл., УкраїнаКовель, Волинська обл., Україна

Угода з 2001 року

Ковель має старовинну історію, яка налічує біля 700 років. Населення міста складає 68 тисяч й місто знаходиться в Західному Поліссі. Місто славиться щорічним осіннім фестивалем Сагра дель Musso.

 

Оспадолетто (провінція Падуя), ІталіяОспадолетто (провінція Падуя), Італія

Угода з 2000 року

Оспадалєтто – є комуною в Італії, що розташувалася в регіоні Венето з підпорядкуванням місту Падуя. Населення міста складає 5395 чоловік. Місто характеризується надзвичайною гостинністю, а місцеві жителі доброзичливістю. Свого часу в місці полюбляли зупинятись мандрівники. Неподалік від Тресто у 1468 році побудували святилище на честь появи Мадонни.

Вам буде цікаво почитати:

 

Підписуйтеся на новини Бучі в Twitter, Viber та Telegram
Розкажіть друзям:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: