Детальніше про місто Буча
» Умови використання матеріалів

Умови використання матеріалів

Наведені нижче правила, дійсні для сайту MyBucha, що розміщений за посиланням mybucha.com.ua.

1). Виключні авторські права (майнові та немайнові) на усі публікації, розміщені на mybucha.com.ua, належать інтернет-виданню «MyBucha» та авторам таких публікацій, якщо не вказано інше. До публікацій належать всі матеріали, що опубліковані на mybucha.com.ua – новини, статті, інтерв’ю, авторські блоги та колонки тощо.

2). Матеріали з MyBucha.соm.ua можуть використовуватися іншими Інтернет-виданнями на безоплатній основі тільки за умови наявності гіперпосилання та зазначення першоджерела до другого абзацу у такій публікації. Матеріали з MyBucha.соm.ua можуть використовуватися у друкованих виданнях тільки у разі отримання письмової згоди від шеф-редактора чи адміністрації «MyBucha». Електронні ЗМІ можуть використовувати матеріали, розміщені на MyBucha.соm.ua, за умови наявності гіперпосилання на першоджерело. При цьому таке використання інформації може бути у вигляді відтворення, публікування, копіювання, передруку, розповсюдження, переробки, перекладу, передачі в ефір, використання її окремих частин та інших способів, передбачених законодавством України “Про авторське та суміжні з ним права”.

3). Використання фотознімків з MyBucha.соm.ua можливе лише за наявності прямих посилань на першоджерело та на MyBucha.соm.ua. Якщо фотознімок містить ім’я автора чи іншу інформацію про автора та/або «водяний знак» MyBucha.соm.ua, їх відтворення при використанні фотознімків обов’язкове.

4). Будь-яке використання інформації для здійснення комерційної діяльності, відтворення текстів публікацій чи їх частин для отримання матеріальної вигоди забороняється.

Порушення даних умов буде розцінене як посягання на права інтелектуальної власності, а також права на інформацію з усіма наслідками, що виникають внаслідок такого посягання. Адміністрація «MyBucha» має право відстоювати інтереси та захищати свої права відповідно до норм діючого законодавства у разі виявлення порушення одного чи декількох пунктів цих умов.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: